Pradžia

Naujienos

 

Esame bendruomeniniai vaikų globos namai ir labai norime padovanoti mūsų 22 vaikams pasibūvimą poilsinėje ir pažintinėje stovykloje Karklėje. Jos metu vaikai praplėstų savo akiratį, susipažindami su kultūriniu bei gamtiniu Lietuvos pajūrio regiono paveldu.

Padarykime kartu vaikams nuostabią vasarą su nepakartojamais prisiminimais...

Kiekvienas Jūsų prisidėjimas - tai neįkanojama dovana, neišdildomas vaikų prisilietimas prie jūros gaivos ir ošimo...

Dievo palaimos Jūsų širdyse...


 

LIETUVOS KATALIKIŲ MOTERŲ SĄJUNGOS VAIKŲ IR JAUNIMO PARAMOS CENTRO VAIKŲ VASAROS POILSIO PROGRAMOS „MES – SAULĖS VAIKAI“ KATALIKIŠKA VASAROS STOVYKLA „DIEVO ŽODIS ATĖJO ATRASTI“

2020 M. BIRŽELIO 15 - 21 D. 

 

Po ilgo nuotolinio bendravimo ir pabodusio karantino, Lietuvos katalikių moterų sąjungos vaikų ir jaunimo paramos centro vaikai  š.m birželio 15 – 21 dienomis  linksmai ir turiningai vasarojo  įstaigos organizuotoje   programos  „Mes – Saulės vaikai“ stovykloje „Dievo žodis atėjo atrasti“. Seni draugai, kurie pasiilgo vieni kitų per karantiną, smagūs renginiai ir šilta vasariška tarpusavio atmosfera subūrė visus į poilsiavietę „Pailgio perlas“, esančią Žeimenos g. 11, Družiliuose, Švenčionių rajone, kur visi smagiai dalyvavo stovyklos organizuojamose veiklose. Kiekviena stovyklos veikla buvo derinama ir planuojama pagal dienos temą: draugystės, džiaugsmo, malonės, bendrystės, meilės, gailestingumo ir tikėjimo.

 


Didžiausia padėka Vilniaus m. savivaldybei

dalinai finansavusiai mūsų vaikų vasaros poilsio  

programą  „Mes- Saulės vaikai“.  


 

 

Su Šventomis Velykomis!

 Su Šv. Kalėdom ir Naujaisiais metais!

Sveikinimas su Šv. Kalėdom ir Naujaisiais metais

 


 

Advento vakaras

  


  

2019 m.